• 0850 340 0 123

HAKKIMIZDA

Sizlerlere her daim en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunuyoruz

BİZ KİMİZ?

netesta logo

Netesta.com olarak 2009 yılında Buuldy Bilişim adı altında kurulup 2012 yılından itibaren patentli netesta markası adı altında ve TİB üzerinde yer sağlayıcı tescilimizle hizmet vermekteyiz. Sektörün getirdiği yenilikleri takip ederek müşterilerimize en hızlı şekilde SLA garantisiyle sunmaktayız.Vizyonumuz, sektöre yönelik olabilecek en yüksek standartları sunarak öncelikle ülkemizde sonra dünyada sektöre yönelik öncü firmalardan biri olmak.

Misyonumuz, sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin gerek satış öncesi gerek satış sonrası sorunlarını en hızlı şekilde çözümlemek ve olabilecek problemlere 7/24 destek sağlamak, ayrıca gelişen teknoloji ile daime en yüksek standartları yakalayarak müşterilerimize hizmetlerimizi sunabilmek misyonumuzun vazgeçilmez parçasıdır.

Siz değerli müşterilerimize İstanbul Ataşehir’de yer alan Nida Kule’de 7/24 destek ekibimizle hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizle ilgili olarak dilerseniz yüz yüze görüşmeye gelebilir aklınıza takılan işlemlerle ilgili kapsamlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

Mevcut lokasyonumuzda zaman zaman sektöre yönelik ücretsiz etkinlikler ve eğitimler düzenlemekteyiz. Bununla ilgili olarak sistemde ki mail adresinize düzenli bilgilendirmeler yapmaktayız. Özel toplantı ve görüşme taleplerinizde mutlaka 1 gün öncesinde arayarak randevu almanızı rica ediyoruz.

Netesta olarak sektörde her zaman önce olmaya gayret ediyor ve sağladığımız hizmetlerde gerek altyapı gerek son kullancıya sağlanan ürünlerde son teknoloji ve güncel ürünleri takip etmeye çalışıyoruz. Sürekli büyüyen yapımızı gerek taleplere gerekse ekibimiz öngördüğü duruma göre geliştiriyoruz ve büyütüyoruz.

Şu an itibariyle Türkiye içersinde 2 farklı lokasyonda sunucu hizmeti vermekteyiz, lokasyonlar arası sağladığımız 10 Gbit hat ile isteyen müşterilerimize Replikasyon hizmeti sağlamaktayız. Böylece bir lokasyonda ki yapınızda problem meydana gelmesi durumunda mevcut içeriğiniz birebir diğer lokasyonda devam etmekte oluyor ve kesintisiz bir şekilde hizmet almaya devam ediyorsunuz. Dedicated Sunucu tarafında Replikasyon hizmeyile ilgili olarak Satış departmanımızla görüşebilirsiniz.

netesta ofis

DESTEK

HIZ

UPTIME

GÜVENLİK

2009

Kurulduk

2009 Yılında Hosting, Domain ve VPS hizmetiyle sektöre giriş yaptık, ardından hizmet ağımızı geliştirerek Dedicated ve Cloud Server alanında atılım yaptık, şu an yaklaşık 70000 müşteriye hizmet veren bir yapıya sahibiz. Bünyemizde çok sayıda devlet kurumu ve popüler sitelere ait sistemleri barındırmaktayız.

Copyright© 2009 - 2021 netesta.com Tüm hakları saklıdır.