• 0850 340 0 123

HAKKIMIZDA

Sizlerlere her daim en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri sunuyoruz

BİZ KİMİZ?

Netesta.com olarak 2009 yılında Buuldy Bilişim adı altında kurulup 2012 yılından itibaren patentli netesta markası adı altında ve TİB üzerinde yer sağlayıcı tescilimizle hizmet vermekteyiz. Sektörün getirdiği yenilikleri takip ederek müşterilerimize en hızlı şekilde SLA garantisiyle sunmaktayız.Vizyonumuz, sektöre yönelik olabilecek en yüksek standartları sunarak öncelikle ülkemizde sonra dünyada sektöre yönelik öncü firmalardan biri olmak.

Misyonumuz, sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin gerek satış öncesi gerek satış sonrası sorunlarını en hızlı şekilde çözümlemek ve olabilecek problemlere 7/24 destek sağlamak, ayrıca gelişen teknoloji ile daime en yüksek standartları yakalayarak müşterilerimize hizmetlerimizi sunabilmek misyonumuzun vazgeçilmez parçasıdır.

DESTEK

HIZ

UPTIME

GÜVENLİK

2009

Kurulduk

2009 Yılında hosting, domain ve vps hizmetiyle sektöre giriş yaptık, ardından hizmet ağımızı geliştirerek Dedicated ve Colocation alanında atılım yaptık, şu an yaklaşık 6000 müşteriye hizmet veren bir yapıya sahibiz. Bünyemizde çok sayıda devlet kurumu ve popüler sitelere ait sistemleri barındırmaktayız.

Copyright© 2009 - 2020 netesta.com Tüm hakları saklıdır.